Rock in Tartu

5,490.00

Lõuna-Eesti suurim ja kuumim rockipidu, festival – ROCK IN TARTU – toimub Tartu Lauluväljakul. Väga head esinejad, suur ja võimas lava, võimsa heli ja valgustehnikaga ning efektidega annavad fantastilise kontsertelamuse. See on festival, mida tasub tulla vaatama! See on ainus võimalus Eestis (ja Baltikumis) kuulata ja näha live´s mitut üleilma tuntud bändi, kelle ainsad live esinemised toimuvad Rock in Tartu laval!

Rock in Tartu peaesineja on popmaailma unikaalsemaid sopraneid – TARJA TURUNEN

Tarja Turunen´i hääleulatus on kolm oktavi, seetõttu on ta nii mezzosopran, kontra-alt kui koloratuursopran. Tarja alustas muusikaõpinguid juba 6-aastaselt, klassikalist laulmist õppis ta Sibeliuse Akadeemias. 1996-2005 aastani andis Tarja oma emotsionaalse ja võimsa häälega kõla ansamblile Nightwish. Tänaseni seostatakse metal-bändi Nightwishi ja Tarja´t ning sellel on ka põhjus, sest Tarja unikaalne vokaal tõi ansambli muusikamaailmas pildile. Kõik me teame Tarja poolt maailmakuulsaks lauldud lugusid: Nemo ja Ooperifantoom või Wish I Had An Angel.

Tarja annab koos oma ansambliga esimese ja ainsa live välilaval Eestis 21.juulil 2018 Tartu Lauluväljakul festivalil Rock in Tartu. Kuulda saab nii vanu häid hitte (Ooperifantoom, Nemo) kui ka uusimaid lugusid.

EXIT EDEN

EXIT EDEN alustas tegevust juulis 2017 ja nende populaarsuse tõus on olnud kiire ning see jätkub. Ansamblisse kuuluvad neli kaunist daami, kelle hääled peaksid panema iga heast muusikast lugu pidava inimese südame kiiremini tuksuma panema. Tartus annab ansambel oma ainsa live 2018 aasta suvel! Kuulake mõnda nende lugu Youtubes ja te saate aru, et nende esinemine saab olema vapustavalt hea!

MOZART HEROES

Õhus karglev kittarist ja pillide katkevad keeled. Rokkmuusika raevukad riffid põimuvad eepilise filmimuusika ning õrnade klassikaliste motiividega. See muusika on kõike muud kui igav!

Chris ja Phil on kaks šveitsi heliloojat, kes rokivad läbi kõigi muusika ajastute vaid tšello ja kahe kitarriga. Kuigi pillimehed tutvusid klassikalise muusika konservatooriumis juba õpingute ajal, ristusid nende teed 10 aastat hiljem. Muusikute soov vabaneda konventsioonidest, olla kompromissitud ja metsikud viis nad lavale – MOZART HEROES oli sündinud. Nüüd on võimalik Teil kõigil saada osa fantastilisest lavashowst ja muusikast, tulge Tartu!

HERALD

Eesti heavymetalli lipulaev – HERALD – annab Tartus võimsa kontserdi. Olge kohal!

TARJA          https://youtu.be/BnDoQFS79kQ
TARJA         https://youtu.be/G-i4wUTtkZc
TARJA         https://youtu.be/RYzmAQMsR2c

EXIT EDEN https://youtu.be/Enu3Oy6_L-I?list=PLb1XNeoihSaq3Mdji2pXuHlKxLImlJ-s1
EXIT EDEN https://youtu.be/ED8Xezz2bhU?list=PLb1XNeoihSaq3Mdji2pXuHlKxLImlJ-s1

MOZART HEROES  https://youtu.be/UBfsS1EGyWc?list=RDGMEMJQXQAmqrnmK1SEjY_rKBGAVMUBfsS1EGyWc

HERALD  https://youtu.be/VeK4BJaYERA

ROCK IN TARTU promovideo: https://youtu.be/sQLATZ3sgAE

  • Korraldaja jätab endale õiguse vajadusel teha esinejate seas muudatusi.

Korraldaja: Estonian Live Music Agency   info@rockintartu.ee

Koduleht: http://www.rockintartu.ee


Väravad avatakse kell 16.30. Palume kohale tulla aegsasti, et vältida suuri järjekordi pääslates.
Oma söögi ja joogiga festivalialale ei pääse! Professionaalne fototehnika (peegelkaamerad jms) on keelatud. Vihmavarjud on keelatud, vajadusel kasutage vihmakeepi. Suured spordikotid jms jätke koju või autosse, nendega festivalile ei pääse. Lemmikloomad keelatud! Igal inimesel peab olema kehtiv pilet (ka väikestel lastel). Enne festivalialale sisenemist toimub turvakontroll.

Laost otsas

Sündmuse kirjeldus

Kuupäev: juuli 21, 2018

Lõpukuupäev: juuli 22, 2018

Kellaaeg: 18:00

Lõpu aeg: 01:00

Asukoht: Tartu lauluväljak. Laulupeo pst 25, Tartu linn

Telefon: +372 555 33 007

E-mail: info@rockintartu.ee