Käesolevad Kasutustingimused tulevad kohaldamisele DIGIPILET MTÜ ja Kasutaja/Ostja vahel.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Ostetud piletid toimetatakse Kasutajale kätte AINULT elektroonilisel kujul PDF-ina Kasutaja poolt pileti ostmisel Veebipoele teatatud e-posti aadressile.

Ostetud Piletid toimetatakse kätte 1 tp jooksul.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Müüja võtab vastu maksed Eurodes (€).

Tellimuse/ostu vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, seejärel kuvatakse ekraanile ostu kogumaksumus (koos veebipoe teenustasuga) mille saab tasuda pangalingi kaudu või PayPal’ iga makstes.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Juhul kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida mingil põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Ostja õigused ja kohustused

Veebilehel ostu sooritades kinnitab Ostja, et ta on vähemalt 18-aastane teovõimeline füüsiline isik (alla 18.a. isik kinnitab, et tal on veebilehe kasutamiseks ja ostu sooritamiseks seadusliku esindaja vastav nõusolek ja viimaselt selleks otstarbeks või vabaks kasutamiseks saadud rahalised vahendid).

Juriidilise isiku esindaja kinnitab, et tal on selle juriidilise isiku nimel veebilehel ostu sooritamiseks kõik õigused olemas.

Ostja kohustub ostul esitama tõesed andmed enda kohta (täielik nimi; telefoninumber, toimiv e-posti aadress).

Ostjal on õigus nõuda, peale ostu sooritamist ja selle eest tasumist, müüjalt piletite saatmist tema poolt esitatud e-posti aadressile.

Kohaletoimetamine. Piletite turvalisus ja kasutamine.

Veebipoest ostetud piletid toimetatakse ostjale kätte AINULT elektroonselt PDF-ina, ostja poolt ostu sooritamisel müüjale edastatud e-posti aadressile.

Ostja on teadlik, et ostu sooritamisel peab ta esitama tõesed andmed ja toimiva e-postiaadressi.

Müüja saadab ostetud piletid ostja poolt edastatud e-posti aadressile 1 tp jooksul, peale raha laekumist müüja arveldusarvele.

Ostja peab e-postiaadressile saabunud PDFi ise välja printima. Ostja peab vaatama, et ostetud pilet ei satuks võõrastesse kätesse ja/või see ei kaoks ära, müüja ei asenda kaotsi läinud või ebaturvaliselt hoitud PDF-piletit. Ostetud piletit on võimalik kasutada üritusele sisenemiseks vaid üks kord, peale pileti skänneerimist muutub see kehtetuks.

Ostust taganemine

Ostja on teadlik, et tal puudub ostust taganemise õigus võlaõigusseaduse § 53 lg 4 p 72 kohaselt.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Lõppsätted

Kasutustingimused jõustuvad DIGIPILET MTÜ ja Ostja vahel hetkest, kui Ostja annab käesolevate Kasutustingimustega nõustumise kohta vastava elektroonilise kinnituse või kui Ostja asub Veebilehte kasutama.

Kasutustingimusi on DIGIPILET MTÜ-l õigus vastavalt vajadusele muuta ja need jõustuvad veebilehel avaldamise hetkest.

Veebilehe kasutamisest tulenevad vaidlused lahendatakse omavahel või kui omavahel lahenduseni ei jõuta, siis Tarbijakaitses (kui eraisikust ostja) või Põlva kohtumajas.

Tarbijast Kasutaja võib vaidluse korral pöörduda tarbijavaidluste komisjoni, mille veebiaadress on www.komisjon.ee või paluda kaebus lahendada ODR platvormil (internetipõhine vaidluste lahendamise platvorm), mille veebiaadress on ec.europa.eu/consumers/odr/.

Kehtivad alates 30.11.2017.a.